Sepetim ( 0 )
Kategoriler

GERÇEK MÜŞTERİ YORUMLARI

Ferhat Bey merhaba;
İşcilik ve davetiyelerin düzenlenmesindeki hızınız için çok teşekkür ederiz.
Bu mutlu günümüze misafirlerimizi kusursuz hazırladığınız davetiyelerle çağırmak ayrıcalık olacaktır. Herşey için teşekkürler.

Ebru & Kaan   Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

********

Uzun zamandır Araştırmakta oLdugumum bir davatiye modeliydi.. hiç bir sitede Tasarım örnegini buLamadım googLeden alıntı bir modeLdi 'ucuz davatiye burda ''yı internet sayfalarından buLup facebooktan ekLedikten sonra benımle anında ilgilendirler gün içinde tasarımı yapıp adresime mail olarak gönderidler.. her aradıgımda karsımda yetkili muhtap olacagım birini buLdum ki bu bir cok işletmede eksik kaLmıs bir işLevdir '' bu konuda yetkili arkadas yok vs. diyerek gunlerce bekledigim işletmleri bilirim cunku '' emekLerine saglık.. Şipariş işLemim tamamLandıktan en fazLa 3 iş gunu içinde adresime kargoLandı.. emeginize saglık.. hayırLı bol bereketLi günLer ''ŞiddetLe tavsiye ederimm ..'

Bahar ÇELİK   Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

********

Eşim ve ben davetiyelerimizden çok memnunuz. Beklediğimizden çok daha iyi çıktı. Hem fiyatın çok uygun olması hem de davetiye kalitesi ile firmanız gerçekten güzel iş çıkarmış. Sitenize ve firmanıza memnuniyetle referans oluruz. Bizler de bizzat soranlara direk adresinizi veriyoruz ve reklamınızı yapıyoruz. Ellerinize sağlık. Tekrar teşekkürler..

Hakan YELEKÇİ    Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

********

www ucuzdavetiyeburada.com ekibine çok teşekkür ederiz davetiyemiz tam istediğimiz gibi basıldı ayrıca söz verildiği gün elimize ulaştı biz çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

Hülya Kerimoğlu   Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

********

Gercekten muhteşem bir iş yapıyorsunuz hem ucuz, hemde mükemmel iş çıkartıyorsunuz. İnternete güvenememiştim ancak denemekte fayda olacağını düşünüp nişan davetiyemizi yaptırdık nasip olursa düğün davetiyemizide yapmanız için irtibata geçicem emeğiniz saygı görüyor başrılar.

Akın TOPUZ   Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

********

Gerçekten işine değer veren, hızlı ve yetkin bir site. iş ahlakınız örnek alınacak kadar düzgün. herşey için teşekkürler...

Hidayet Yahşi  Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

********

Davetiyeler elime ulaştı.
Öncelikle zamanında teslimat yaptığınız için çok teşekkür ederim. Davetiyelerde kaliteli ve eğlenceliydi tahmin ettiğim gibi :)

Zuhal Yavuz  Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

********

Selamlar,

www ucuzdavetiyeburada.com ekibine çok teşekkür ederiz davetiyemiz tam istediğimiz gibi basıldı ayrıca söz verildiği gün elimize ulaştı biz çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz. 
Gülnaz & İbrahim OKUYUCU  Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

*********

Davetiyelerimiz çok güzeldi, tam istediğimiz gibi ve istediğimiz zamanda elimize ulaştı. Hem cazip fiyat, hem hızlı teslimat hem de kaliteli tasarımı sayesinde firmanızdan çok memnun kaldım. Eşim ve kendi adıma sizlere teşekkür ediyorum.
İyi çalışmalar
Mustafa ARABACI    
Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

************

Hızlı ve güvenilir satıcı... teşekkür ediyoruz davetiye çok güzel
Selim Türk  
Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

************

Ortak tasarlamaya olan özeniniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim gören herkes çok şaşırıyor :)

Bahar & behzad  Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

************

ilgi ve alkanız ıcın teşekkürler kesinlikle çok güzel magnetler çok memnun kaldık

özge ve adnan    Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>

************

FERHAT BEY,MERHABA davetiyeleri aldım mükemmel olmuşlar ellerinize sağlık inanılmaz beğendim.
gönderdiğiniz numuneleride ÇALIŞMA ARKADAŞLARIM OLSUN NİŞANLIM OLSUN HEPİMİZ çok beğendik hepsi birbirinden güzel olmuş.Tekrar tekrar ellerinize sağlık :)İYİ ÇALIŞMALAR...
Sakine KARAVUŞ  
Çiftimizin Davetiyesi İçin TIKLAYINIZ>>>